Studio Vital Woman

 

malý ráj pro ženy

barre * pilates * jóga


O nás

Martina

Miluji pohyb, barevné jídlo a své dva kluky. Díky lásce k pohybu, zájmu o stravu a zranění kolene jsem postupně pronikala do detailů lidského těla a stala se certifikovanou funkční a rehabilitační trenérkou.

Funkční pohyb je základem pro efektivní a zdravý pohyb s  přenosnosti do každodenních aktivit. 

Pomáhám klientkám stavět základy a pečovat o své tělo pomocí automasáže a zdravého cvičení, ale také cítit se lépe díky zlepšení kondice, změny jídelníčku...

Do svého portfolia aktivit jsem přidala Nordic Walking, který je vhodný pro každého. Tato nenápadná aktivita napřímí a posílí tělo, a dokonce nás pěkně prožene, pokud natáhneme krok. Pro ženu, která začíná s pohybem nebo ji trápí zdravotní neduhy, je Nordic Walking obrovskou pomocí při zdravém zvýšení kondice a úbytku kilogramů.Během několika let se skupinka postupně zvětšuje, ale stále dávám přednost cvičení v menších skupinách, kde může být zachován osobní přístup a přátelské prostředí.

A díky tomu vzniká malý ráj na zemi, nové Studio Vital Woman na Roudné. Studio, které bude ženy hýčkat pohybem, zdravým jídlem a milým prostředím. 

Ve Studiu povedu lekce Flow Barre a Total Barre.

Moje lekce budou plné jemných a plynulých pohybů při pomalé, ale i dynamické hudbě. Ráda kombinuji stabilitu, sílu a flow. Zamilovala jsem si Flowin Pilates a kluzné disky jsou mojí malou radostí.

Barre - kombinace pilatesu, jógy a baletu - díky Lence Krejčové získalo své místo i v České republice. Těší mě, že jsem získala základy Barre právě u ní a můžeme Vám brzy novinku v Plzni přestavit v našem Studiu Vital Woman. 

Věřím, že si cvičení zamilujete stejně jako my.

V týmu nového Studia Vital Woman vítám certifikované lektorky s osobním přístupem a láskou k pohybu. 

Katka

Lásku k pohybu, hudbě a koordinaci ve mně už v mládí vzbudila vrcholová moderní gymnastika a tanec. Jóga mě naučila znalosti o lidském těle a jeho fungování. Ve své profesi se věnuji vzdělávání dospělých a jsem lektorkou dalšího vzdělání. To mě naučilo hlavně empatii, trpělivosti, péči o studenty a znalost metod vedení lekcí.

Ve Studiu Vital Woman povedu lekce Gentle Barre.

Ráda bych, abyste se v mých lekcích cítily příjemně, žensky, posílily a protáhly svaly a zrelaxovaly mysl i tělo. Propojíme dynamiku tance, sílu gymnastiky a protažení jógy. Jemné
barre v pomalejším tempu, které podpoří vaší sílu, pohyblivost a eleganci.

Těším se na vás. 

Štěpánka

Mám ráda lidi, pohyb, úsměv. Těší mě být instruktorkou jógy. Miluji její jednoduchost, smyslnost, kterou v sobě má. Pomohla mi ve svém životě se zastavit, zklidnit, uvědomit si vnitřní pocity. Kompenzuje moje sedavé zaměstnání a další můj velký koníček jízdu na kole. 


Ve Studiu Vital Woman povedu lekce Yoga Barre. 


Přijďte si užít moji radostnou jógu, plnou úsměvu a dobré nálady.  


Co si vzít na lekce? 

Kromě slušivého:) a pohodlného oblečení nemusíte nic. Bude o vás postaráno, milé ženy❤️