cesta k vysněné váze a pestré stravě

Dlouhodobá spolupráce

ti přinese pocit, že stojí za to investovat čas a úsilí do svého zdraví a pohody. Začneš vnímat, že práce na sobě může být nejen důležitá, ale také zábavná...

Budeš mít oporu a podporu na každém kroku, ať už jde o redukci, posílení či zlepšení flexibility.

Během naší dlouhodobé spolupráce se budeme postupně seznamovat s tvým tělem a jeho potřebami. Budeme pracovat na zlepšení tvé kondice, posílení svalů a protažení těla. Věřím, že ti tato spolupráce přinese nejen viditelné výsledky, ale také vnitřní posílení a důvěru ve své schopnosti.

Pomohu Ti vytvořit zdravé a udržitelné návyky. Budeme společně pracovat na tvém stravování, životním stylu a pohybové aktivitě, abychom dosáhli rovnováhy a harmonie ve tvém těle i mysli.

Takže pokud toužíš po spolupráci, která ti přinese podporu a výsledky, neváhej a začni svou cestu právě teď.

Vybrat si můžeš ze 3 balíčků

V každém balíčku je důležitá úvodní konzultace, která nám umožní lépe pochopit tvé potřeby a vytvořit plán, který ti bude nejlépe vyhovovat. Své klientky si ráda hýčkám


Cvičení probíhá v přátelském prostředí nebo můžeme jít i dle předchozí domluvy cvičit do přírody.

Cvičební jednotka v rámci redukce trvá 90 min a zahrnuje rozehřátí, mobilizaci a základní část, která bude zaměřena na stabilizaci, aktivaci hlubokých svalů, kompenzaci dysbalancí a další část bude sestavena dle fyzické kondice klientky. 

Cvičit budeme vlastní vahou a budeme používat TRX, balanční podložky, odporové gumy, overbally... Samozřejmě nebude chybět v rámci redukčních balíčků aerobní část.

Pokud jste nikdy necvičili, nebojte se, půjdeme krůček po krůčku.

Po každé naší lekci Vás čeká malá odměna ve formě energetické svačinky buď s láskou doma připravené nebo ochutnáte svačinky, které nabízí obchody se zdravou výživou a jsou vhodně po cvičení.

Na úvodní seznámení si prosím přineste Váš stávající jídelníček, sportovní oblečení.